Apie tinklaraštį

Gidas po pamirštą Vilnių – tinklaraštis žmonėms, pasiilgusiems ekstremalių įspūdžių ir norintiems netradiciškai praleisti laisvalaikį. “Profesionali” VU studentų (informologų-diger’ių) komanda aplankys, įvertins ir pateiks jums savo įspūdžius apie Vilniuje ir jo apylinkėse esančias keistas, šiurpias ar legendomis apipintas vietas. Vėliau planuojama pasidomėti apleistais objektais visoje Lietuvoje ir kaupti informaciją apie pamirštas vietas pasaulyje. Lauksime jūsų komentarų.

Jei norite su mumis susisiekti – el. pašto adresas: gidas.po.pamirsta.vilniu [at] gmail [dot] com .

Susipažinkite su tinklaraščio autoriais:

julia.jpg Julija

marcius.jpg Martynas

anime-dianos2.jpg Diana

lips2.jpg Lauryna

sexy_lips1.jpg Ilona


24 atsakymai to “Apie tinklaraštį”

 1. labai įdomus blogas. keep on doing what you do

 2. laba diena,
  mums labai patiko jusu darbas tikiosi tolimesneje eigoje aprasysit daudiau vietu, o jei jums reikia informacijos bet nuotrauku, mes juos turime. gero jums darbo.

  luminoes and Deamed

 3. sekmes darbe labai neprastai gavosi teskit

 4. Man patinka viso sito ka jus darot pavadinimas – “digeriavimas“ Keep Going On!

 5. Oho!
  Čia tai bent svetainė! Kai kur esu buvęs ir aš. Keistos tos vietos. Prašau, neapsiribokite vien Vilniumi!

 6. aciu uz komentarus 🙂 greitai atidarysim nauja “digeriavimo“ sezona

 7. Nuostabu! Tylus, nežemiški Apleistumo Dievo scenarijai. Žinot, kai sirgau(pati buvau tarytum apleista), pradėjau klajoti. O klajonė privedė prie Apleistumo dievo, kuriam dabar rašau eilėraščius. Žinote kur pradėjau šias keliones? Palangoje(nors gyvenu Vilniuj). Gydžiausi sanatorijoje, ir prasidėjo mano baisios iš ten pabėgimų istorijos. Kai apsiniaukusią dieną perlipau didelę tvorą,kuria aptverti Basanavičiaus gatvės pradžioje esantys apdegę, sugriuvę dvarai, mane krėtė didelis drebulys, lyg lietus būtų užpylęs smilkinius ir pirštų galus, ir kokias keturias valandas lėtai klajojau po nežemiškus nuodėgulius(darydama menines fotografijas).

  Paskui ne kartą teko susidurti su Apleistumo dievu. Vieną kartą užtikau Birutės alėjoje(atrodo). KAi pažiūrėjau pro beveik užkalto lango plyšį, pamačiau juodą katiną su baltom dėmėm, kuris į mane žiūrėjo baisiai. Mane šis katinas nustebino, nes tokį patį mačiau Basanavičiaus gatvės griuvėsiuose. Kažkoks Apleistumo dievo pasiuntinys. Bet kas įdomiausia, kad po minutės, mano apėjus pusę namo, staiga apsiniaukė, vėjas pradėjo blaškyti aukštus medžius ir išgirdau beprotišką kokių trijų kačių staugimą tame name….
  tai va, stovėjau sustingus nežinau kiek laiko, ir fotografavau.

  Na, o dabar pradėsiu klajoti po Vilniaus apleistumus. Jaučiu, jog čia rojus. Ir turiu daug laiko. Myliu Vilnių. Jame būna daug gaisrų. Todėl labai apsidžiaugiau radusi tokį keistą, man artimą Blog’ą. Labai ačiū….

  Aš taip pat rašau įspūdžius, tik jie dažnai tokie žaibuojantys, jausminiai. Eilėraščiai.

  Oo, kiek daug Apleistumo dievo

 8. hey, žmogeliai, gal galima būtų prisidėti prie jūsų? :}
  jaučiu beprotišką aistrą apleistoms vietoms.. kurkim kokį nors forumą or smth, kur galima būtų pasidalinti įspūdžiais, galim karts nuo karto susieiti kokioje nors šaunioje vietoje, kartu kaupti informaciją apie naujas ir jau atrastas vietas. gal atsirastu daugiau mėgėjų ir iš kitų miestų, galėtų pasidalinti savo žiniomis, nuotraukomis, pagelbėti surasti vieną ar kitą pastatą atvykusiems iš kitur:) juk smagu būtų!
  jeigu atsiras bendraminčių, rašykite į shesheliubalsai@gmail.com, galėsim susipažint, gal atrasim ką benro:)

 9. beje, apleistumo gama, būtų įdomu jus pažinti..

 10. O! smagu! dar kazhka domina seni pastatai :>
  Pats megstu tokius dalykus.
  Manau butu puiku sukurti foruma, kur zhmones, kaip mes, galetu susirashyti, pasidalinti informacija, organizuoti ekskursijas ir tiesiog susipazhinti 🙂

 11. Va sicia tikrai gera mintis. As nemanau jeigu kas nors atvaziuotu ir i varena patikrinti senus pastatus.

 12. Taip taip, be forumo neklestės šitas reikalas 🙂

 13. Esu jūsų kursiokės ktb draugas,pats šiaip kartais padigg’inu,jei norite,turiu nuotraukų iš to paties satanhauso,galiu pasharint didesniam bendro reikalo gėriui.gal kada nors galima prisijungti prie ekspedicijos?

 14. Labas, butu neblogai jei pasharintum. rasyk gidas.po.pamirsta.vilniu (at) gmail (dot) com. butinai pranesim apie sekancia “ekspedicija“ 🙂 na ir siaip jei turi extra info ir nori pasidalinti patirtimi butinai rasyk!

 15. zhmogai, organizuojam foruma ar ka, pazhersiu pilna info apie tokias vietas vilniuj kartu su fotkem. Per pastaruosius menesius labai nemazhai tokiu radau, daugiau ir mazhiau idomesniu.

 16. Duok koki access’a prie normalaus servo, uzkursiu as ta foruma. Nzn wordpressas nepripazysta nei ftp nei php. Vienintelis budas kazkur kitur…

 17. duok duok ((: jusus projektas, jeigu duochiau accesa prie normalaus servo tai pats ir darychiau ta foruma.

 18. ėj… aš irgi žinau neblogų vietelių. o jūsų rašliavonės man patikna. gražus tas vilnius.

 19. Labas,

  Siuo metu rasome projekta informacijos apie karinius Vilniaus objektus platinimui. Projekto metu bus rengiamos ekspedicijos i apleistus militarines paskirties pastatus Vilniaus apskrityje. Sio blogo autoriu prasytume susisiekti su mumis – siulome dalyvauti musu ekspedicijose.

  Su palinkejimais,
  Sarunas [ant] actapublica [tsk] lt

 20. as nesuprantu, jei jus skelbiates,kad cia lankotes pastatuose va, supazindinsit kitus ir pan.tai visu pirma,kodel nuotrauku po kiekvienu pastatu vos kelios?gaila daugiau idomesniu padaryt? kdl skaitekse nebuvot? as su draugais irgi megstu lankytis tokiose vietose,ir i skaiteksa problemu nebuvo patekti.

 21. Ah. .
  gera skaityti sitas rasliavas. .
  diginam jau ilgokai, bet velnioniskai truksta bendraminciu, o ju sunku rast. .
  tai va,
  mielas pajurieti,
  jei pajutai dvasini orgazma, kokiam “siukslyne“(cia grozio nesuprantanciu zmoniu, apleisto pastato vardas), parasyk. susitiksim. eisim kur nors romantiskai ir ritualiskai isgert arbatos. .ar dar ka nors. .(ne dar ka nors isgert, o dar ka nors nuveikt(: ).

 22. sveiki, tamstos ;] ar jus dar uzsiimat sia veikla? kaip matau, paskutinis irasas cia senokai padarytas.. o mane siaip taip pat domina tokia veikla, noreciau prisijungt ;]

 23. ir man būtų įdomu, ar dar tebevyksta ekskursijos? 🙂 tik matau kažkaip tylu nyku… išsilakstė visi ir nebenori po pamirštą Vilnių keliaut.. o gaila.. tik dabar atradau šį puslapį! nuostabu! gaila, jei metėt šį užsiėmimą… linkėjimai

 24. Pamirštas ne tik Vilnius , o ir blogas. 😦

Parašykite komentarą

Įveskite savo duomenis žemiau arba prisijunkite per socialinį tinklą:

WordPress.com Logo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo WordPress.com paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Twitter picture

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Twitter paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Facebook photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Facebook paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Connecting to %s

 
%d bloggers like this: